Neformalus ugdymas

PATVIRTINTA
Vilniaus Gedimino technikos universiteto
inžinerijos licėjaus direktoriaus
2017 m. rugsėjo 1 d. įsakymu Nr. V-

 NEFORMALIOJO UGDYMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS 2017/2018 M.M.

 Inžinerijos būreliai

 

Robotika (1-8 kl.)

 

Gražina Borisevičienė
(grazinamoroz93@gmail.com )

 

 

Antradienis
13.00 – 13.45 (1 kl.)
13.55 – 14.40 (2-3 kl.)
14.50 – 15.35 (4-5 kl.)Trečiadienis
13.55 – 14.40 (2-3 kl.)
14.50 – 15.35 (6-8 kl.)Ketvirtadienis
13.00 – 13.45 (1 kl.)
13.55 – 14.40 (2-3 kl.)
14.50 – 15.35 (4-5 kl.)
 116 kab.

Kalbų būreliai

Kinų kalba ir kultūra He Ying Informacija apie užsiėmimus bus paskelbta vėliau Konfucijaus klasė
Prancūzų kalba „Je parle français, et toi?“ („Aš kalbu prancūziškai, o tu?“) (5-6 kl.) Sandra Amšiejienė

amsi.sandra@gmail.com

Antradienis
13.55-14.50
308 kab.
Vokiečių k. (1 kl.) Regina Januškevičienė

r.januskeviciene@inbox.lt

 Penktadienis

13.00-13.45

Nemenčinės pl. 16

Muzikos būreliai

„Dainos studija“ (6-11 kl.) Svetlana Kirkilienė
( izofone66@gmail.com)
Pirmadienis
13.55-15.35Penktadienis
13.00 – 14:45
411 kab.
Gitaros būrelis (6-11 kl.) Svetlana Kirkilienė
( izofone66@gmail.com)
Pirmadienis
13.00 – 13.45Antradienis
14.00 – 14.45
411 kab.
Kamerinis choras (1-4 kl.) Jūras Liucijus Bajerčius Trečiadienis
15.00 – 16.00Penktadienis
15.00 – 16.00
411 kab.
Vokalinis ansamblis (1-4 kl.) Daina Bagdonienė

dainabg@gmail.com

Antradienis

(Dvarčionių sk.)
13.00-14.30

Ketvirtadienis (Nemenčinės pl.)
13.00-14.00

Dvarčionių skyrius;

 

Nemenčinės pl. 16

Vokalinis ansamblis (1-4 kl.) Živilė Girdžiūtė

girdziutez@gmail.com

Pirmadienis
13.55-14.40Trečiadienis
13.00-13.45
116 kab.
Jazz Band (11-12 kl.) Vadovas Vytautas Čepėnas

vytasce@gmail.com

Trečiadienis

18:00-19:30

Aktų salė

Choreografijos būreliai

Tautinių šokių  būrelis (8 klasė) Inga Bessmertnaja
(inga.bessmertnaja@gmail.com)
Antradienis
13.55 – 14.50
Aktų salė

 

Šiuolaikiniai šokiai (1-4 kl.) Nijolė Pranevičienė

n.praneviciene@gmail.com

Penktadienis
13.00-14.40
Dvarčionių skyrius
Liaudies šokiai (1-4 kl.) Viktorija Petrokaitė

viktorija.petrokaite@gmail.com

Penktadienis
13.55 – 14.40
Choreografijos salė
Gatvės šokiai (1-2 kl.) Viktorija Petrokaitė

viktorija.petrokaite@gmail.com

Penktadienis
13.00 – 13.45
Choreografijos salė
Lindyhopas (11-12 kl.) Tomas Burbo

tomasburbo@gmail.com

Trečiadieniais (nuo spalio 4 d.)

19:30-20:30

Aktų salė
Liaudies šokiai (1-4 kl.) Gabrielė Čepaitė
(cepaite.gabriele@gmail.com)
Antradieniais ir ketvirtadieniais
15.00-15.45
Nemenčinės pl. 16, Vilnius
Etnografinis būrelis

(1-3 kl.; 5-7 kl.)

Goda Kovalenkienė
(goda.kovalenkiene@gmail.com)
Antradieniais

13.00-13.45 (1-4 kl.)

13.55-14.40 (5-8 kl.)

Ketvirtadienis
13.00-13.45 (1-4 kl.)

14.50-15.35 (5-8 kl.)

411 kab.

 

Dramos būreliai

Teatro studija „Teatroforma“ Mantas Cegelskas
(mantascegelskas@gmail.com )
Ketvirtadienis
13.00 – 14.30 (1-4 kl.)
14.50 – 16.20 (5-8 kl.)
16.20 – 17.50 (9-12 kl.)
 

303 kab.
219 kab.
219 kab.

Teatro studija „Rankinis bagažas“ (11-12 kl.) Marija Petravičiūtė

marija.petraviciute@gmail.com

Trečiadieniais (nuo spalio 10 d.)

18:00-19:30

Choreografijos salė

Dailės būreliai

Keramikos būrelis Julija Ikamaitė
(svieciam@gmail.com)
Pirmadienis
13.00 – 14.30 (1 kl.)Trečiadienis
13.00 – 14.30 (2-7kl.)
14.30 – 16.00 (2-7 kl.)Ketvirtadienis
13.00 – 14.30 (2-7 kl.)
14.30 – 16.00 (2-7 kl.)
117 kab.
Dailės ir dizaino studija (1-12 kl.) Anžela Kuzmienė
(anzela.kuzma@yahoo.com)
Penktadienis
13.00 – 16.00
Konfucijaus klasė

 

Kinų kultūros studija (kinų tapyba ir kaligrafija) (1-12 kl.) Anžela Kuzmienė
(anzela.kuzma@yahoo.com)
Pirmadienis
14.50 – 15.35Trečiadienis
14.50 – 15.35
Konfucijaus klasė

 

Dailės studija „Išlaisvink mūzą!” Inga Dambrauskienė
(ingulisdo@gmail.com)
Antradienis
13.00-14.30Trečiadienis
13.00-14.30
Nemenčinės pl. 16, Vilnius
Dailės būrelis (5-8 kl.) Asta Kiršienė

2astak@gmail.com

Penktadienis
14.00-15.30
111 kab.
Dailė (1-4 kl.) Monika Dombrauskytė
monikadombrauskyte@gmail.com
Penktadienis
13.00-14.40
116 kab.

Sporto būreliai

Krepšinis vaikinams (7-9 kl.) Diana Bučienė
(diana.buciene@gmail.com)
Antradienis
15.00
Didžioji salė
Futbolas merginoms (9-12 kl.) Diana Bučienė
(diana.buciene@gmail.com)
Ketvirtadienis
15.00
Mažoji salė/ stadionas
Judrieji žaidimai (4-5 kl.) Rymantė Neverauskienė
(rymanten@gmail.com)
Antradienis
14.00 – 15.30
Mažoji salė
Tinklinis (rinktinės)

 

Rita Vinickienė
(ritavinickiene@gmail.com)
Ketvirtadieniais
15.00-16.30
Didžioji salė
Tinklinio pamokėlės (7 – 12 kl.) Rita Vinickienė
(ritavinickiene@gmail.com)
Pirmadieniais (mergaitėms) 15.00-17.00

Trečiadieniais (berniukams)

15.00-17.00

Didžioji salė
Futbolas  (10 – 12 kl.) Liutauras Mažeika Ketvirtadienis
nuo 15.00 val.
Mažoji salė/ stadionas
Šachmatai 9-12 kl

(užsiėmimai vyksta anglų k.)

Aleksander Aid

a.aid@stud.vgtu.lt

Penktadienį

nuo 17:00 val.

VGTU bibliotekoje

(Saulėtekio al. 14)

Kiti būreliai

Aviamodeliavimas (4-5 kl.)

 

Rimutis Paužuolis
(donatas.pauzuolis@gmail.com)
Antradienis
14.00-16.00
302 kab.
 Mechanikos inžinerija (8 kl.) Martynas Matusevičius

(matutism@gmail.com)

 

Penktadienis

13.55-15.35

Vieta bus patikslinta
Kūrybinės dirbtuvės (1-4 kl.) Liepa Tamošėtytė

(liepatamosetyte@gmail.com)

Antradieniais ir ketvirtadieniais
13.00
Nemenčinės pl. 16
Fotografija (5-12 kl.) Monika Dombrauskytė
monikadombrauskyte@gmail.com
Ketvirtadienis (užsiėmimų diena gali būti derinama su mokytoja)

13.55-15.30

 Mokyklos skaitykla
Jaunieji tyrėjai (1-4 kl.) Milda Černiauskaitė
(cerniauskaite.m@gmail.com)
Pirmadienis
13.00 – 13.45
207 kab.
Skaitmeninės technologijos „Žaidžiame ir skaičiuojame“    (2c kl.) Milda Černiauskaitė
(cerniauskaite.m@gmail.com)
Penktadienis
12.05 – 12.50
207 kab.
Skaitmeninio raštingumo ugdymas (3d kl.) Rūta Filončikienė
(ruta.filoncikiene@gmail.com)
Penktadienis
11.00 – 11.45
406 kab.
Skaitmeninio raštingumo ugdymas (4b kl.) Daiva Jesilionienė
(daivajesilioniene@gmail.com)
Ketvirtadienis
12.05 – 12.50
202 kab.
Chemija dailėje (5-10 kl.) Renata Česūnienė
(renata777@gmail.com)
 Užsiėmimai vyksta pagal iš anksto suderintą tvarkaraštį.
„Apie chemines medžiagas giliau ir plačiau“ (9-10 kl.) Irena Saulienė
(irenasauliene@gmail.com)
Pirmadienis
14.40 – 15.35
413 kab.
„Mažasis fizikos Olimpas“ (8 kl.) Marina Glodenienė
(marina.glodeniene@gmail.com)
Ketvirtadienis

14.50 – 15.35

312 kab.
Įdomioji fizika (9-10 kl.) Raimonda Beinortienė
raimonda.beinortiene@yahoo.com
Trečiadienis
13.55-14.40
311 kab.
Matematikos olimpiadinių uždavinių sprendimas (5-6 kl.) Neringa Reisienė
reineringa@gmail.com
Ketvirtadienis
13.55 – 14.40
320 kab.
Jaunieji šauliai (nuo 5 kl.) Liudas Gumbinas

(l.gumbinas@gmail.com)

Ketvirtadienis (nuo spalio 12 d.)
13.55-14.40
317 kab.
Laima Šabūnienė (3-4 kl.) Knygos bičiulių būrelis

laimaba2005@yahoo.com

Antradienis

13.00-14.40

Skaitykla
Debatai vokiečių k. (9-12 kl.) Kristina Sagaidak
(kristina.zvejone@gmail.com)
Antradienis
14.50-15.30
215 kab.
„Atsipalaidavimo menas“ Dangolia Kušlevič Veršekienė
(versekiene@yahoo.com)
Trečiadienis
14.50-15.35
316 kab.

Neformalaus ugdymo užsiėmimų tvarkaraštis bus papildytas.

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui Ernesta Smalinskė