Sėkmingas lengvaatlečių startas vainikavo mokslo metų pabaigą

VGTU  inžinerijos licėjaus mergaičių komanda, užėmusi I vietą Vilniaus miesto mokyklų žaidynių  lengvosios atletikos keturkovės varžybose, iškovojo teisę dalyvauti tarpzoninėse varžybose Alytuje. Varžybose pasirodė 10 zonų pirmųjų vietų laimėtojai. Licėjaus komandai atstovavo Austėja Vasiliauskytė, Gabrielė Oleškevič (7b), Agnė Masaitytė (7c), Loreta Sučkova (6c), Evelina Čepanskytė (6d) ir Viktorija Karalkevičiūtė (8d). Ilgai užsitęsusios varžybos ir karštis išvargino mergaites, tačiau geri rezultatai neleido liūdėti. Neturėjome ryškios lyderės, bet visa komanda kovojo iki paskutinės rungties – 500 m bėgimo finišo. Geriausiai pasirodė Austėja Vasiliauskytė bei Viktorija Karalkevičiūtė, kurios pagal asmeninius rezultatus pateko į pirmą dešimtuką.
Tarpzonines komandines varžybas laimėjo šeimininkai –  Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklos komanda. Antroje vietoje liko mūsų licėjaus lengvaatletės.
Į  Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės finalo varžybas pateko po dvi pirmąsias vietas užėmusias komandas. Tad iš penkerių tarpzoninių varžybų  finale kovėsi 10 stipriausių Lietuvos mokyklų. VGTU inžinerijos licėjaus komanda į finalus pateko pagal rezultatą devinta (1094 taškai).
Dvi savaites mergaitės liejo prakaitą bėgdamos 60 m,  mėtydamos kamuoliuką, šokinėdamos į šuoliaduobę bei sukdamos ratus mokyklos sporto aikštyne. Į pasiruošimą įsitraukė ir lengvosios atletikos daugiakovės specialistė mokytoja Diana Bučienė, ir pagalbiniai darbuotojai, kurie prieš treniruotes valydavo takus ir pritaikė atsispyrimo lentelę šuoliaduobei.
Gegužės 29 dieną Alytuje susirinko finalinių varžybų dalyviai. Finale negalėjusią dalyvauti Viktoriją Karalkevičiūtę pakeitė Viktorija Sučkova (7c). 60 m nuotolį greičiausiai įveikė Austėja Vasiliauskytė (9.01 sek.) ir Gabrielė Oleškevič (9,04 sek.). Šuolių į tolį sektoriuje geriausiai sekėsi Agnei Masaitytei (450 cm) ir Viktorijai Sučkovai (430 cm). Kamuoliuką toliausiai nuskraidino Loreta Sučkova (39,41 m) bei Austėja Vasiliauskytė (38,55 m). 500 m greičiausiai įveikė Austėja (1.36,0), o  kitos komandos narės – Viktorija, Evelina, Loreta ir Gabrielė – finišavo 1,38,0–1.39,0 sek. rezultatu. Nors ir labai pavargusios, mergaitės džiaugėsi rezultatais, kuriuos pagerino, palyginti su praėjusiomis varžybomis. Susumavus rezultatus, VGTU inžinerijos licėjaus merginų komanda užėmė šeštą vietą Lietuvos mokyklų rikiuotėje. Tai aukščiausias mūsų mokyklos pasiekimas lengvosios atletikos keturkovės rungtyje.
Dėkojame mokyklos administracijai, sudariusiai sąlygas mokinėms išvykti į Lietuvos mokyklų žaidynių varžybas,  mokytojams, supratusiems varžybų svarbą ir padėjusiems pasiruošti, klasių auklėtojams, organizacijai „Sveikas miestas“, kuri aprūpino  transportu, taip pat mokyklos pagalbiniam personalui.