Mokytojai

2017-2018 mokslo metais dirbantys mokytojai/klasių vadovai/kiti darbuotojai

 

Vardas, Pavardė Kvalifikacija Vadovavimas klasei Kabineto Nr.
Pradinis ugdymas
Lina Kairiūkštienė Mokytoja ekspertė 1 a 306
Jovita Andrijauskaitė Mokytoja metodininkė 1 b 305
Daiva Cironkienė Mokytoja metodininkė 1 c 408
Jurgita Visockienė Mokytoja 1 d Nemenčinės pl. 16
Liepa Tamošėtytė Mokytoja 1 e Nemenčinės pl. 16
Eslanda Spėčiuvienė Vyresnioji mokytoja 1 f Nemenčinės pl. 16
Marytė Jagminienė Mokytoja metodininkė 2 a 204
Renata Biveinienė Mokytoja metodininkė 2 b 206
Milda Černiauskaitė Mokytoja ekspertė 2 c 207
Vladislava Janutėnienė Vyresnioji mokytoja 2 d 303
Daiva Liepinienė Mokytoja 2 e 304
Milda Stūglienė Mokytoja metodininkė 3 a 302
Vanda Kiguolienė Vyresnioji mokytoja 3 b 301
Feodotija Grochovskaja Vyresnioji mokytoja 3 c 203
Rūta Filončikienė Mokytoja metodininkė 3 d 406
Inga Kalibatienė Vyresnioji mokytoja 3 e 401
Vilė Bajevienė Vyresnioji mokytoja 4 a 205
Daiva Jesilionienė Mokytoja metodininkė 4 b 202
Vitalija Kikutienė Vyresnioji mokytoja 4 c 201
Žydronė Bulovaitė Vyresnioji mokytoja 4 d 405
Inžinerija
Dr. Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė Mokytoja   412
Gražina Borisevičienė Mokytoja   116
Laurynas Dapkevičius Vyresnysis mokytojas   106
Virginija Kasparavičiūtė Mokytoja ekspertė   110
Romualdas Kličius Vyresnysis mokytojas   106
Anžela Kuzmienė Vyresnioji mokytoja   107
Martynas Matusevičius Vyresnysis mokytojas   421
Mindaugas Petravičius Mokytojas   420
Dorinis ugdymas
Inga Bessmertnaja (etika) Vyresnioji mokytoja    
Daiva Danilevičienė (etika) Mokytoja    
Aurika Mačėnienė (tikyba) Vyresnioji mokytoja 5 b 315
Jūratė Vaitkuvienė (tikyba) Vyresnioji mokytoja    
Renata Žiūkaitė (tikyba) Mokytoja    
Lietuvių kalba
Birutė Aleksaitienė Vyresnioji mokytoja 5 f 221
Rūta Beinoravičiūtė Mokytoja ekspertė    
Kęstutis Bredelis Mokytojas metodininkas    
Giedrė Gečiauskienė Vyresnioji mokytoja (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Jolanta Juozapaitienė Vyresnioji mokytoja I b 219
Reda Kaupinienė Vyresnioji mokytoja IV b 218
Alesia Paškevičienė Mokytoja 5 c 404
Giedrė Pilipavičienė Vyresnioji mokytoja 6 d 310
Irena Vėbrienė Mokytoja metodininkė III b 403
Urtė Šegždavičiūtė Mokytoja 7 d 220
Anglų kalba
Sandra Amšiejienė Mokytoja (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Aurelija Čebelienė Mokytoja ekspertė 8 d 112
Vitalija Jankauskaitė – Jokūbaitienė Vyresnioji mokytoja (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Živilė Kavaliauskienė Mokytoja (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Neringa Leišienė Vyresnioji mokytoja (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Violeta Petkevičiūtė Mokytoja    
Virginija Petravičienė Mokytoja    
Gelena Rostovceva Vyresnioji mokytoja    
Violeta Stankevičienė Vyresnioji mokytoja    
Ernesta Smalinskė Mokytoja   412
Lina Švilpienė Vyresnioji mokytoja 6 c 416
Dalia Tirlikienė Vyresnioji mokytoja    
Eglė Viteikienė Vyresnioji mokytoja 7 b 402
Lotynų kalba
Rūta Beinoravičiūtė Mokytoja ekspertė    
Prancūzų kalba
Sandra Amšiejienė Vyresnioji mokytoja (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Monika Šeleg Mokytoja    
Kinų kalba
Zhang Peng Mokytoja    
Rusų kalba
Andrej Isajev Mokytojas 8 a 417
Erika Kudriavceva Vyresnioji mokytoja    
Vokiečių kalba
Regina Januškevičienė Mokytoja    
Kristina Sagaidak Mokytoja II a 215
Istorija, pilietinio ugdymo pagrindai
Vilija Bagočenkienė Vyresnioji mokytoja 6 a 313
Vidas Gečionis Vyresnysis mokytojas 7 a 318
Liudas Gumbinas Mokytojas    
Dalius Miknevičius Mokytojas 5 e 317
Geografija
Jolita Bitinienė Vyresnioji mokytoja 8 c 319
Egidija Čičiurkienė Vyresnioji mokytoja II b 321
Ekonomika ir verslumas
Dr. Aušra Liučvaitienė Mokytoja    
Matematika
Vaida Garbenienė

Vyresnioji mokytoja (atostogose vaikui prižiūrėti)

   
Ana Juchnevič Vyresnioji mokytoja    
Neringa Reisienė Mokytoja metodininkė 6 b 320
Igor Saburov Mokytojas IV a 415
Tomas Silvanavičius Mokytojas 5 d 414
Paulius Vanagas Vyresnysis mokytojas 6 e 113
Vilma Vitėnienė Vyresnioji mokytoja III a 222
Informacinės technologijos
Vida Pilkauskaitė Vyresnioji mokytoja   214
Tadas Prakapas Vyresnysis mokytojas   213
Fizika
Raimonda Beinortienė Mokytoja metodininkė I a 311
Marina Glodenienė Vyresnioji mokytoja 5 a 312
Chemija
Violeta Laurinaitienė Vyresnioji mokytoja   413
Irena Saulienė Vyresnioji mokytoja   413
Edita Zubrytė Mokytoja   413
Biologija
Ana Gliebė

Vyresnioji mokytoja (atostogose vaikui prižiūrėti)

   
Edita Daiva Jankauskienė Mokytoja metodininkė 7 c 309
Edita Lukšaitė Mokytoja metodininkė I c 418
Augustė Matvijenkaitė Vyresnioji mokytoja 8 b 114
Žmogaus sauga
Alina Franckevič Mokytoja    
Kūno kultūra
Diana Bučienė Mokytoja metodininkė   Sporto salė
Regimantas Lukoševičius Vyresnysis mokytojas   Sporto salė
Liutauras Mažeika Mokytojas   Sporto salė
Rymantė Neverauskienė Mokytoja metodininkė   Sporto salė
Rita Vinickienė Vyresnioji mokytoja   Sporto salė
Dailė
Asta Kiršienė Mokytoja    
Stanislovas Perlavičius Mokytojas metodininkas    
Muzika
Daina Bagdonienė Vyresnioji mokytoja    
Živilė Girdžiūtė Mokytoja    
Svetlana Kirkilienė Vyresnioji mokytoja    
Goda Kovalenkienė Mokytoja    
Šokis
Inga Bessmertnaja Mokytoja metodininkė    
Agnė Černauskaitė Mokytoja    
Ramunė Pabalė Mokytoja    
Viktorija Petrokaitė Mokytoja    
Neformalusis ugdymas
Jūras Liucijus Bajerčius Mokytojas ekspertas    
Mantas Cegelskas Mokytojas    
Dr. Renata Česūnienė Vyresnioji mokytoja    
Julija Ikamaitė Mokytoja    
Inga Dambrauskienė Mokytoja    
Monika Dombrauskytė Mokytoja    
Liutauras Mažeika Treneris    
Gintarė Paulauskaitė Trenerė    
Kiti darbuotojai
Ramūnas Buzas Informacinių ir komunikacinių technologijų specialistas   104
Rūta Čižienė Raštinės vadovas   209
Loreta Dirsienė Vyresnioji socialinė pedagogė   109
Monika Dombrauskytė Mokytojo padėjėja    
Regina Januškevičienė Mokytojo padėjėja   314
Rima Kairienė Bibliotekininkė   skaitykla, 407
Lina Krisinelytė Sekretorė   209
Vitalija Kruglaja Vyresnioji socialinė pedagogė   109
Emilija Baltrūnaitė Psichologė   217
Dangolia Kušlevič Veršekienė Psichologė   316
Rūta Olšauskė Psichologė   316
Irma Rauckytė Logopedė, specialioji pedagogė   314
Violeta Simonavičiūtė Sveikatos priežiūros specialistė   108
Laima Šabūnienė Bibliotekos vedėja   biblioteka

 

 

DVARČIONIŲ SKYRIUS (Keramikų g. 38, Vilnius)

Pradinis ugdymas
Violeta Stankevičienė Vyresnioji mokytoja 1 a1  
Jūratė Budrienė Mokytoja 2 a1  
Rūta Gražulienė Mokytoja 3 a1  
Milda Martinkėnaitė Vyresnioji mokytoja 3 b1  
Diana Lisovskaja Vyresnioji mokytoja 4 b1  
Anglų kalba
Violeta Stankevičienė Vyresnioji mokytoja    
Diana Lisovskaja Vyresnioji mokytoja    
Muzika
Daina Bagdonienė Vyresnioji mokytoja    
Šokis
Nijolė Pranevičienė Vyresnioji mokytoja    
Dorinis ugdymas (tikyba)
Renata Žiūkaitė Mokytoja    
Kiti darbuotojai
Jūratė Leleckienė Techninių (IT) mokymo priemonių specialistė    
Rūta Olšauskė Psichologė    
Rasa Praninskienė Bibliotekininkė    
Asta Rudokaitė Sveikatos priežiūros specialistė    
Banga Žalienė Logopedė metodininkė